Pani doktor to osoba pełna profesjonalizmu. Jest bardzo zaangażowana i pełna empatii, a jednocześnie konkretnie
i rzeczowo potrafi wytłumaczyć problem z którym się borykamy. Trafna diagnoza oraz konkretne omówienie sposobu leczenia to dla mnie oznaka ogromnej wiedzy oraz fachowości. Jednym słowem prawdziwy lekarz z powołania. Monika

Bardzo chwalę sobie konsultacje u dr Malendy. Podchodzi holistycznie do pacjenta, zwraca uwagę na każdy szczegół. Gdy coś budzi jej niepokój, kieruje do dalszego specjalisty. Zawsze dobrze doradzi zarówno w kwestii dolegliwości i jak dalszej konsultacji.

Marcin

Z całego serca polecam konsultacje z Doktor Agatą Malendą! Doktor ma rozległą wiedzę w różnych dziedzinach, świetnie łączy fakty. Podejrzewała u mnie chorobę reumatologiczną, zaleciła odpowiednie badania i pokierowała do kolejnych specjalistów, u których niezbędna była konsultacja.

Anna

Bardzo sympatyczna lekarka z dużą wiedzą i łatwością pracy z ludźmi. Szybko zidentyfikowała co mi dolega i zaleciła odpowiednie badania, wszystko w miłej atmosferze, sprawnie, acz bez zbędnego pośpiechu. Czułam się wysłuchana
i zrozumiana. Cieszę się, że do niej trafiłam. Chciałabym, żeby każdy lekarz podchodził do pacjentów z takim zrozumieniem jak doktor Agata Malenda.

Aleksandra

Jestem pod opieką Pani Doktor Malendy od wielu lat. Cenię sobie u niej przede wszystkim szczerość i rozumne podejście do zdrowia i chorób. Potrafiła pokierować mnie na dodatkowe badania przy takich objawach i wynikach badań, przy których większość lekarzy pewnie by nie kazała nic robić i trafiła w punkt. Kompetentna, rzeczowa, zaangażowana, a nawet ze wsparciem emocjonalnym. Potrafi, pomimo nie zawsze pomyślnych wieści, pacjenta odpowiednio ustawić. 

Mateusz

Scroll to Top